IT Castle започатковує співпрацю з індустріальним коледжем

Команда проекту It Castle 3 грудня завітала до Кам’янець-Подільського індустріального коледжу, щоб розповісти про ідею заснування стратап-ком’юніті та принципів роботи із пошуком та підбором ідей для заснування власної справи.

Тетяна Сметанюк, тренер проекту It Castle, та Анна Сіра, комунікаційний менеджер, спілкувалися зі студентами першого курсу спеціальностей готельно-ресторанна справа та відділення комп’ютерних технологій.

Під час заняття учасники обговорили шлях формування ідеї, способи генерування релевантних для ринку інноваційних проектів, а також виявили структуру ідеї як проекту і обговорили етапи розвитку проектних ідей. Зокрема, було зазначено, що після генерування ідеї важливо коротко сформулювати її суть, усвідомити мету, цільову аудиторію, ресурси та засоби, що будуть використані при роботі над ідеєю.

Студенти різними способами напрацювали 7 цікавих стратап-ідей на економічну, екологічну та технологічну тематику. Вони обговорили їхню структуру та можливі цільові аудиторії.

Насамкінець, найбільш зацікавлені із них виявили бажання більше дізнатися про проект It Castle, а також те, як до нього долучитися.

Співпраця коледжу та проекту дає змогу студентам більш креативно розвиватися та наштовхуватися на реалізацію власних ініціатив, як у межах навчання, так і в майбутньому.

Зазначимо, що It Castle – це стартап-спільнота у Кам’янці-Подільському, яка має на меті сприяти розвитку стартап-проектів та оптимізації вже існуючих. У рамках ініціативи щодватижні відбуваються тематичні зустрічі, які допомагають підвищити рівень компетенцій у проектній роботі.