32 ідеї для стартапу в Подільському регіоні

Де знайти ідеї для започаткування свого стартапу або ж бізнесу? Можна генерувати їх у колі друзів, викликати у снах, або ж підглянути в Інтернеті. Пропонуємо вам підбірку ідей, які можуть, на нашу думку, бути успішними у Подільському регіоні України, та й не тільки тут.

Онлайн помощник или консультант Premium векторы

Ідея №1: віртуальний помічник

Віртуальні помічники у 2019 році у моді. Усе, що потрібно для початку, – ноутбук і хороший сайт. Просувати себе в соціальних медіа теж досить нескладно. Якщо у вас є основи управлінської роботи, але хочете працювати на себе, це просто чудова можливість для реалізації ідеї для малого бізнесу з нуля. Віртуальні помічники працюють дистанційно і роблять все, на що не вистачає часу у власника бізнесу або менеджера, як, наприклад, відкривають і відповідають на імейли, співпрацюють із клієнтами, виставляють їм накладні або оплачують рахунки. Усе це, і навіть більше, можна зробити через хмарне сховище даних, сидячи вдома, тому така нова ідея для бізнесу не потребує особливого функціоналу.

Ідея №2: віддалений бухгалтер

Під час економічного спаду багато компаній урізають штат працівників до максимально можливого мінімуму. Але далеко не всі можуть вижити без бухгалтера. Утім, це не означає, що їм обов’язково потрібно тримати його в штаті. Якщо у вас є досвід у бухгалтерії і веденні документації, можете пропонувати свої послуги дистанційно і здебільшого основну частину роботи виконувати удома.

Ідея №3: онлайн секретар

Дуже зручна послуга, яку можна надавати не виходячи з дому. Онлайн секретар – це головний помічник керівника або менеджера. Для того, щоб почати свою справу в цій сфері, достатньо постійно залишатися на зв’язку і володіти деякими програмними продуктами, які допоможуть швидко орієнтуватися та надавати всю необхідну інформацію на вимогу.

Ідея №4: створення сайтів на WordPress

Багато компаній і підприємці готові платити за створення сайтів на платформі WordPress. Якщо у Вас вистачить терпіння розібратися в основах цієї платформи (сьогодні можна знайти і безкоштовне навчальне відео), можна почати навіть зі створення простих сайтів та лендінгів.

Ідея №5: блогінг

В принципі, блогінг – це інструмент для просування будь-якого бізнесу. Проте багато блогів присвячені тим чи іншим захопленням. Описуючи своє хобі або розміщуючи цікаву інформацію, ви формуєте аудиторію читачів. За умови правильного просування ваш блог може стати повноцінним інформаційним майданчиком, з яким захочуть співпрацювати бренди або інші спеціалізовані сайти. Окремий перспективний напрямок – ведення влогів (відео блогу в YouTube).

Ідея №6: послуги дрона

Відносно нова сфера, в якій ще немає шаленої конкуренції. Послуги дрона можуть бути цікаві для зйомки відео вечірок, корпоративів, весіль та інших свят. Первинне вкладення – придбання дрона. Починати можна з найпростіших моделей, а далі вдосконалюватися (і піднімати вартість своїх послуг).

Как новая политика ЕС по защите данных повлияет на украинский бизнес

Ідея №7: студія цифрового дизайну

Студія цифрового дизайну – це агентство, яке займається візульним проектуванням сайтів, логотипів та надає послуги зі створення і обробки цифрових зображень. Для початку студія може складатися лише з одного фахівця, але в перспективі (і по мірі зростання попиту), може перерости в повноцінне агентство.

Ідея №8: оптове приготування їжі

Можете скористатися ідеєю для бізнесу, пов’язаного з випічкою. Ви створюєте різні десерти вдома, а потім оптом продаєте їх місцевим пекарням або ресторанам. Це не лише цікава ідея для бізнесу з нуля, яка допоможе добре заробляти, займаючись тим, що любите, але і чудовий спосіб випробувати свої кулінарні шедеври, перш ніж інвестувати у створення повноцінного ресторанчика.

Але спершу потрібно буде більше дізнатися про закони, які регулюють приготування їжі в домашніх умовах на продаж, адже вони досить суворі, а також щоб були відповідні медичні книги у персоналу.

Ідея №9: кіоск із їжею

Неважливо, чи хочете ви відкрити придорожню ятку з кренделями, продавати тако або щось інше, існує безліч можливостей торгувати продовольчими товарами в невеликих, іноді навіть мобільних масштабах.

Ідея №10: послуги з пакування

Людям, які планують переїжджати, але не хочуть обтяжувати себе складнощами пакування всіх своїх пожитків, можна за певну плату запропонувати таку послугу. До того ж така нова ідея для бізнесу не потребує складних технічних навиків.

Ідея №11: вишивка на замовлення

Якщо вам подобається вишивати і у вас є необхідні для цього матеріали, можете пропонувати свої послуги людям, які хочуть додати логотип своєї компанії, ініціали або будь-які інші деталі на одяг чи аксесуари. Немало фірм зацікавлені у таких послугах, тому нескладно буде реалізувати цю нову ідею для бізнесу.

Ідея №12: репетиторство

Починайте займатися репетиторством і підтягувати місцевих студентів у будь-якому предметі, готувати їх до тесту або до вступу за спеціальністю. Також створіть власний блог-сайт, де можете проводити навчання онлайн, щоб охопити максимальну кількість аудиторії

Ідея №29: переклад

Компанії, приватні особи або навіть державні органи часто наймають перекладачів, щоб мати можливість спілкуватися з людьми різними мовами. Тому якщо ви добре володієте якоюсь іншою мовою, скористайтеся цією ідеєю для бізнесу, пропонуючи свої послуги різним клієнтам..

Ідея №13: інструктор йоги

Інструктор йоги – це цілком вдала ідея для бізнесу, яка практично не вимагає знань технологій. Можете проводити заняття в студії або навіть організувати їх у себе вдома.

Ідея №14: туристичний гід

Якщо ви багато знаєте про ваше місто чи місцевість, а також любите ділитися цими знаннями з іншими, можете обміркувати таку ідею для бізнесу – послуги туристичного гіда, щоб показувати людям околиці.

Ідея №15: організатор подій

Вам подобається влаштовувати вечірки та організовувати зустрічі? Перетворіть хобі на ідею для бізнесу з нуля, заснувавши івент-агентство. Як і весільні консультанти, організатори подій працюють із клієнтами, щоб допомогти їм підготувати різні аспекти святкування. Можна працювати навіть із набагато більшою кількістю клієнтів, якщо займатися будь-якими типами заходів.

Усім – від організацій і до цілих корпорацій – потрібен хтось, хто зможе організовувати для них різні заходи. Робота організатора подій вимагає винахідливості та уваги до деталей. Також вам потрібно набратися терпіння для вирішення проблемних питань із клієнтами й досягнути дзену, щоб залишатися спокійним під час стресових ситуацій та непередбачених катастроф.

Ідея №16: продаж антикваріату

Новою ідеєю для бізнесу може стати продаж предметів антикваріату на спеціальних ярмарках, ятках в торгових центрах або навіть у власному магазині.

Глиняный замок Долины Фей — поистине сказочное место в Румынии

Ідея №17: продаж товарів на ярмарках

Якщо ви можете створити власноруч будь-що – від одягу і до свічок – можна навчитися виготовляти різноманітні речі на продаж вдома або придумати майстер-клас, а потім їздити на різні ярмарки рукоділля у вашій околиці, навіть і всім світом, щоб продавати їх.

Ідея №18: перевірка безпеки будинку для дітей

Коли у людей є діти або вони просто запрошують до себе гостей з їхніми чадами, добре мати можливість покликати експерта, щоб він перевірив, чи все у цьому будинку для безпечно для малечі. Це досить нова ідея для бізнесу, проте у неї є всі шанси стати популярною.

Ідея №19: фарбування будинків

Такі послуги можна пропонувати клієнтам, яким потрібно пофарбувати власний дім або підприємство зовні і/або всередині.

Ідея №20: садівництво

Ще одна цікава ідея для бізнесу для того, хто любить роботу на природі, – садівництво. Так ви зможете працювати для приватних або бізнес-клієнтів, щоб їхні рослини завжди виглядали прекрасно.

Їжа майбутнього: що сталось з інноваційними ідеями минулого?

Ідея №25: оранжерея

Любите рослини? Організація власної оранжереї – чудова ідея для малого бізнесу. За її допомогою можна доглядати за різними вуличними і домашніми рослинами та продавати їх клієнтам.

Ідея №26: допомога при переїзді

Якщо у вас є великий транспорт та надійна команда сильних помічників, можете пропонувати клієнтам у вашому районі повні послуги з переїзду. Впевнені, що цю нову ідею для бізнесу реалізувати не так складно.

Ідея №27: столярна справа

Починаючи від меблів та закінчуючи шпаківнями, можна створювати величезний асортимент виробів із дерева. А потім продавати їх місцевим компаніям на ярмарках мистецтв або на блошиних ринках.

Ідея №28: реставрація фото

Старі фотографії з часом блякнуть, на них з’являються інші ознаки зношення і надриви. Для реставрації потрібно володіти певними спеціальними знаннями, але деякі види знімків можна відновити без використання цифрових технологій.

Ідея №29: створення мила

За допомогою всього лише кількох інгредієнтів та інструментів ви зможете створювати власне мило з різними запахами, кожне зі своєю родзинкою, а потім продавати їх місцевим магазинам з парфюмерними виробами або товарами для дому чи, може, навіть на ярмарках рукоділля. Сьогодні це цілком прибуткова нова ідея для бізнесу, оскільки товари ручної роботи досить популярні.

Ідея №30: казковий екоготель з глини

Неподалік від містечка Сібіо, що в Румунії, знаходиться унікальне місце, потрапляючи в яке, відвідувач ніби йде від реальності і занурюється в казку.

Ідея №31:Клінінгова компанія з мобільним додатком

Ми пропонуємо вам відкрити свою клінінгову компанію – але не звичайну, а з можливістю замовити прибирання, використовуючи мобільний телефон – не складніше, ніж викликати таксі. Такий метод замовлення прибирання економить купу часу і сил – адже клієнт може встановити на свій телефон додаток, зберегти там свої адреси, прив’язати карту для оплати прибирань.

Ідея №32:Платформа лайфхаків для медиків

Медичні працівники обмінюються інформацією не тільки в текстовому вигляді але і за допомогою відеоуроків. Досвідчені медики допомагають своїм молодим колегам стати більш «просунутими» і роблять лікувальну справу більш зручною і практичною.